#1 2013-03-01 18:41:41

Roza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 3
Punktów :   

Podanie[Rozaaa]

Nick: Rozaaa

    Wiek: 14

    Jak długo grasz w Minecrafta: 1.8.1 o ile dobrze pamietam.

    Jak długo grasz na naszym serwerze: Gram od samego poczatku PanAmbaruss mi polecil

    Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer: okolo 2-4h moze to nie byc duzo ale nie jestem wielkim maniakiem.

    Znajomość komend: wyśmienita

    Znajomość regulaminów:wyśmienita

    Posiadasz mikrofon: Tak

    Posiadasz TS 3: tak ale testy sa na skypie o ile dobrze wiem .

    Doświadczenie: BYLAM administratorem na tym serverze i mam range MOD na blocks pl

    Dlaczego ja?: Witam, mam na imie Roza. Lubie grac w minecrafta oraz moje hobby to pilka nozna, jestem mila i tolerancyjna. Ale jesli mnie ktos wkurzu nie bede klamac nie toleruje takiego zachowania. Lubie pilnowac porzadku na serverze, tak wiem mialam admina na tym servie ale mi devil odebral ze go, niby zbanowalam ale naprawde nikogo nie banowalam. Nie popelniam bledow ortograficznych ale czasami sie zdarza sie ze zamienie jedna literke na inna, kazdy popelnia bledy . Najmniej czasu chyba bede miala w soboty i srody, w srody mam treningi a w sobote mecze. Admini mnie lubia tak jak inni gracze, lubie pomagac czasami poprawiam im ortografie jak popelniaja blad . No coz to chyba tyle, nie bede sie rozpisywac bo i tak duzo napisalam. Dziekuje za uwage i prosze o pozytywne rozpatrzenie... Chce druga szanse dzieki, Peace //Rozaaa


//
Zapoznaj się jeszcze raz z tym.

Warn: 30%
harry

Ostatnio edytowany przez harry (2013-03-03 10:39:41)

Offline

 

#2 2013-03-01 19:17:16

Ambaruss

Head Admin

Zarejestrowany: 2013-02-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie[Rozaaa]

Ja uważam ze warto dać Ci jeszcze 1 szanse i juz masz admina.

//
Post zostaje usunięty. Powód:

Do Administratorów: Podanie może zostać rozpatrzone, dopiero po akceptacji postu przez harry'ego

Zapoznaj się jeszcze raz ze Wzorem na podanie o Administratora
harry

Ostatnio edytowany przez harry (2013-03-03 10:36:40)

Offline

 

#3 2013-03-03 10:37:18

harry

Administrator

Zarejestrowany: 2013-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie[Rozaaa]

Podanie nie zostanie potwierdzone do rozpatrzenia.
Zamykam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siatkowkarn.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.cagiva.pun.pl www.patnw.pun.pl www.stomatologia10.pun.pl