• Index
  •  » Kosz
  •  » Podanie o Administratora [PESTEK]

#1 2013-03-01 17:01:22

PESTEK

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 0
Punktów :   

Podanie o Administratora [PESTEK]

Witam! Chciałbym złożyć podanie o Administratora tego serwera:

Nick: Mój nick to - PESTEK
Wiek: Mam 14 lat.
Jak długo grasz w Minecrafta: W Minecraft'a gram 2 lata.
Jak długo grasz na naszym serwerze: Na serwerze gram od kilku dni.
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer: Moge poświęcić ok. 5 godzin dziennie. Mysle, że to dosyć długo
Znajomość komend: Moje znajomość komend jest raczej dobra                                                         Znajomość regulaminów: słaba / średnia / dobra / wyśmienita
Posiadasz mikrofon: Oczywiście posaidam mikrofon i Skype
Doświadczenie: Adminowałem na 1 serwerze i dobrze się spisałem... Przynajmniej tak myślę                   Dlaczego ja?: Mam doświadczenie, Nie robię błędów ortograficznych, mam łatwy kontakt ze wszystkimi (skype)
Myślę, że się nadaje na Admina tego serwera. Chętnie będe pomagał w rozwoju serwera


//
Podanie nie zostanie rozpatrzone. Powód w ostatnim poście.

Warn: 30%
harry

Ostatnio edytowany przez harry (2013-03-03 10:52:02)

Offline

 

#2 2013-03-01 18:28:47

Roza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie o Administratora [PESTEK]

Chyba nie czytales regulaminu na serwie poniewaz ciagle spamowales do admina Devila a w regulamin jest podstawa serwera i tam wyraznie pisze ze admin nie jest na zawolanie a ty spamiles do niego ciagle Devil Devil. Do mnie sie odzywales bardzo brzydko, zwracales sie do mnie jak to swojego kolegi a ja tego nie toleruje. Bylam adminem na tym serwerze, i wiem tyle ze bycie adminem to nie jest tylko ''o tak mam admina moge robic co chce''. Ja jestem na nie na admina ale moze mniejsza ranga byla by lepsza ./warp rangi //Rozaaa


//
Polszczyzna, Anty-Caps.
Może trochę szacunku dla ekipy serwera?
Z związku z tym, że nie jesteś jednym z Głównych Administratorów, pozwolę sobie dać Ci ostrzeżenie i "wklepać"

10% Warn
harry

Ostatnio edytowany przez harry (2013-03-03 09:24:21)

Offline

 

#3 2013-03-03 09:16:41

harry

Administrator

Zarejestrowany: 2013-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie o Administratora [PESTEK]

Z zapoznaniem się z ostrzeżeniami Rozy i dodatkowo moje ostrzeżenie, które mówi o tym, że nie zapoznałeś się ze Wzorem na podanie o Administratora i jak zostało napisane:

UWAGA! Każda osoba, chcąca napisać podanie o Administratora bądź Moderatora powinna mieć rangę Adepta, bądź wyższą. (Nie dotyczy VIP)
W innym przypadku, grozi to Warnem 30%

.

Stosując się do powyższych wykroczeń, w związku z Wykroczeniami otrzymujesz 60% Warn za 4 punkt Wykroczeniań :

  • Wulgarne odnoszenie się - 40% - 60% Warn (Zależnie od "twórczości" zdania)

I dodatkowe procenty warna odemnie, za błędne napisanie Podania o Administratora. Za niedostosowanie się do notki pod Wzorem na podanie o Administratora , otrzymujesz 30% Warn.

Podliczając twoje % warn, uzyskałeś ich łącznie 90% . Warny zresetują się po upływie miesiąca od ich otrzymania (jeśli osoba nie dostanie kolejnych punktów karnych) . Więcej o Warnach możesz znaleźć tutaj

Temat zamykam.

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » Podanie o Administratora [PESTEK]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lool.pun.pl www.cyanek.pun.pl www.animenarutogame.pun.pl www.megaia.pun.pl www.youtubeforum.pun.pl